Zuzka & RosťaSvatební video příběh

Příběh z lásky a piva

Nádherná atmosféra doplněná živou hudbou a zpěvem, která se rozléhá po celém nádvoří Zámku Polná. Atmosféra, která nás doslova pohltila. O to víc, když se zbytek odehrával přímo v Pivovaru Polná.
Sympaťáci Zuzka a Rosťa si svůj den užili naplno a my měli tu možnost zachytit jejich nejkrásnější svatební den. Jak to celé dopadlo? No mrkněte sami ...  

Děkujeme za nádherně strávené momenty, které jsme měli možnost v rámci Vašeho svatebního dne zachytit.

Na svatbách nejen točíme, ale i fotíme !

Mrkněte i na výstupy od našeho SVATEBNÍHO FOTOGRAFA, na svatbách totiž kromě svatebního videa i fotíme svatební fotografie.

Často kombinaci FOTO+VIDEO využíváte, proto je zde i ZVÝHODNĚNÁ CENOVKA !

Jak spolupráce vypadá a co očekávat?

Jsem Vám k dispozici po celý svatební den a to po celé České republice, případně i v zahraničí. Těšit se můžete na spoustu upravených fotek, díky kterým budete mít detailní vzpomínku na celou svatbu. Vše Vám předám v nejvyšší kvalitě formou zákaznického cloudu a také v DÁRKOVÉM BALENÍ NA USB DISKU.

Určitě máte pořád spoustu otázek, a proto jsem připraven vám vše zodpovědět

Natočíme i vaši svatbu

Chcete také mít nezapomenutelnou vzpomínku na svůj svatební den, a kdykoliv jej tak díky svatebním fotografiím zažívat znovu a znovu? Nechte mi tu prosím pár základních údajů, které potřebuju proto, abych ověřil dostupnost termínu a možnost spolupráce.

Rádi pro Vás Fotíme Svatbu.cz a Točíme Svatbu.cz

Chceme se domluvit na:

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů

Kde se pohybuje cena svatebního videa? Mrkněte do sekce CO ČEKAT.