Lucie & PetrSvatební video příběh

Příběh z jihočeského statku

Tak si to představte … Velký majestatní dub někde v Jihočeském kraji je svědkem lásky dvou lidí. Už na vždy ve Stateku Štěpánovice bude ve větru vyprávět o tom co se událo. Přátelská pozitivní atmosféra, silné emoce, dojetí a slzy štěsí při prvním polibku novomanželů. No mrkněte na to sami …
Jsme rádi součástí těchto výjimečných okamžiků s lidmi, z kterých je na první pohled cítit láska jednoho k druhému a o to víc nás těší, že tyto momenty můžeme prostřednictvím videa uchovat na celý život. 

Děkujeme za nádherně strávené momenty, které jsme měli možnost v rámci Vašeho svatebního dne zachytit.

Na svatbách nejen točíme, ale i fotíme !

Mrkněte i na výstupy od našeho SVATEBNÍHO FOTOGRAFA, na svatbách totiž kromě svatebního videa i fotíme svatební fotografie.

Často kombinaci FOTO+VIDEO využíváte, proto je zde i ZVÝHODNĚNÁ CENOVKA !

Jak spolupráce vypadá a co očekávat?

Jsem Vám k dispozici po celý svatební den a to po celé České republice, případně i v zahraničí. Těšit se můžete na spoustu upravených fotek, díky kterým budete mít detailní vzpomínku na celou svatbu. Vše Vám předám v nejvyšší kvalitě formou zákaznického cloudu a také v DÁRKOVÉM BALENÍ NA USB DISKU.

Určitě máte pořád spoustu otázek, a proto jsem připraven vám vše zodpovědět

Natočíme i vaši svatbu

Chcete také mít nezapomenutelnou vzpomínku na svůj svatební den, a kdykoliv jej tak díky svatebním fotografiím zažívat znovu a znovu? Nechte mi tu prosím pár základních údajů, které potřebuju proto, abych ověřil dostupnost termínu a možnost spolupráce.

Rádi pro Vás Fotíme Svatbu.cz a Točíme Svatbu.cz

Chceme se domluvit na:

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů

Kde se pohybuje cena svatebního videa? Mrkněte do sekce CO ČEKAT.