Lenča & TomSvatební video příběh

Příběh z pomezí Šumavy

Na samém prahu Šumavy, pár kilometrů od známých hoštic, v 600 let starém Statku Jedaraž se odehrál další příběh našeho louoletého kamaráda Tomáše.

"Leničko moje, jsem moc vděčný za to, že jsem tě našel a už tě nehodlám pustit. Chtěl bych ti teď před cleou rodinou slíbit, že se budu snažit, aby si pro zbytek života byla šťastná." Tak zněl Tomův slib s upřímným pohledem do očí. A co že mu Lenča odpověděla? No mrkněte sami ...

Co více dodat, nádherné prostředí, atmosféra starých časů, emoce a hlavně nové manželství, které jsme měli možnost zvěčnit. Díky vám oběma, že jsme mohli být u toho společně s vámi.

dsc09551

Na této svatbě jsme i fotili !

Mrkněte i na výstupy od našeho SVATEBNÍHO FOTOGRAFA, na této svatbě jsem totiž kromě svatebního videa i fotili svatební fotografie.

Často kombinaci FOTO+VIDEO využíváte, proto je zde i ZVÝHODNĚNÁ CENOVKA!

Jak spolupráce vypadá a co očekávat?

Jsem Vám k dispozici po celý svatební den a to po celé České republice, případně i v zahraničí. Těšit se můžete na spoustu upravených fotek, díky kterým budete mít detailní vzpomínku na celou svatbu. Vše Vám předám v nejvyšší kvalitě formou zákaznického cloudu a také v DÁRKOVÉM BALENÍ NA USB DISKU.

Určitě máte pořád spoustu otázek, a proto jsem připraven vám vše zodpovědět

Natočíme i vaši svatbu

Chcete také mít nezapomenutelnou vzpomínku na svůj svatební den, a kdykoliv jej tak díky svatebním fotografiím zažívat znovu a znovu? Nechte mi tu prosím pár základních údajů, které potřebuju proto, abych ověřil dostupnost termínu a možnost spolupráce.

Rádi pro Vás Fotíme Svatbu.cz a Točíme Svatbu.cz

Chceme se domluvit na:

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů

Kde se pohybuje cena svatebního videa? Mrkněte do sekce CO ČEKAT.