Hanka & JirkaSvatební video příběh

Příběh z nádhrené přírody středních Čech

Další z úžasných životních příběhů, které jsme měli možnost zachytit, a zpracovat tak životní památku na krásné svatební okamžiky, byla i svatby Hanky a Jirky.

Už od samotného rána nás strašilo počasí, které nevypadalo úplně dobře. Při našem přízejdu začaly padat první kapky a nejistota v očích svatebčanů byla znatelná. O to míň to ale řešili při přípravách ženich s nevěstou, kteří svou nervozitu skrývali za plné úsměvy. Stal se ale zázrak a na obřad nepadla ani kapka.

Všichni si svatbu naplno užili, a přestože nakonec déšť v podvečer přišel, nedokázal nařušit krásnou atmosféru celého dne, kterou sami novomanželé zakončili nejen koupačkou v bazénu, ale i koncertním vystoupením novomanželů.

Děkujeme za nádherně strávené momenty, které jsme měli možnost v rámci Vašeho svatebního dne zachytit.

Na této svatbě jsme i fotili !

Mrkněte i na výstupy od našeho SVATEBNÍHO FOTOGRAFA, na této svatbě jsem totiž kromě svatebního videa i fotili svatební fotografie.

Často kombinaci FOTO+VIDEO využíváte, proto je zde i ZVÝHODNĚNÁ CENOVKA!

Jak spolupráce vypadá a co očekávat?

Jsem Vám k dispozici po celý svatební den a to po celé České republice, případně i v zahraničí. Těšit se můžete na spoustu upravených fotek, díky kterým budete mít detailní vzpomínku na celou svatbu. Vše Vám předám v nejvyšší kvalitě formou zákaznického cloudu a také v DÁRKOVÉM BALENÍ NA USB DISKU.

Určitě máte pořád spoustu otázek, a proto jsem připraven vám vše zodpovědět

Natočíme i vaši svatbu

Chcete také mít nezapomenutelnou vzpomínku na svůj svatební den, a kdykoliv jej tak díky svatebním fotografiím zažívat znovu a znovu? Nechte mi tu prosím pár základních údajů, které potřebuju proto, abych ověřil dostupnost termínu a možnost spolupráce.

NatočímeSvatbu.cz i pro Vás

Chceme se domluvit na:

Odesláním formuláře souhlasím se zásadami zpracováním osobních údajů